Планування будинку 8х10

Співвідношення сторін будинку 8х10 є одним з найбільш поширених рішень, даної площі домавполне вистачає, щоб втілити різні варіанти планування кімнат. Як правило, такий вид планування будівлі передбачає будівництво мансардного поверху, що дозволяє значно збільшити житлову площу планованого будови. Приміщення, розташовані на мансардному поверсі, не тільки є повноцінними кімнатами, але иобладают особливим затишком. Однак у деяких випадках такжесоздаютсяпроекты, що представляють одноэтажноестроение даних розмірів.

Проекти будинків 8×10

Першим варіантом є проект двоповерхового будинку, розміри якого залишають 8.4 10.2 м. Даній площі цілком вистачає для планування будинку з пятьюпомещениями без урахування кухні, санвузла і господарських приміщень. Проект має досить стандартне планировкукомнат, винятком є незвичайне розташування балкона.

Наступний проект являє двоповерховий будинок розмірами 8x10 з бруса метрів з невеликою відкритою трасою. Незважаючи на неповну площа мансардного поверху, план будинку передбачає 4 повноцінні кімнати. Також окремо варто згадати незвичайне, але цілком вдале рішення в розташуванні кімнат другого поверху.

Третя варіація відрізняється незвичайним плануванням, завдяки відсутності балкони і веранди «робоча» житлоплощу будинку значно збільшується. Таке планування відмінно підійде для сім’ї з дітьми — 4 спальних кімнати, а також досить просторий кабінет забезпечують достатньо вільного місця в будинку.

 

Ще один план будинку представлений без балкона і тераси. Завдяки менш складною плакировке, вдалося отримати значно більш просторі кімнати. Цей варіант планування будинку дозволяє максимально раціонально використовувати наявний простір для спорудження будівлі.

Наступна модель будинку являє собою дещо нестандартний варіант з терасою і балконом. Незважаючи на неповну площа, а також зайняте простір терасою і балконом, будинок хвилі підійде для сім’ї — 3 невеликих спальних, а також повноцінна вітальня.

Варіант планування будинку розмірами 8x10 м з поєднаною кухнею і вітальнею. Більш того, для створення більш вільного простору розташування кімнат передбачає другий світло у вітальні. Таке рішення дозволяє отримати відчуття великого будинку навіть при невеликій площі. Дане розташування приміщень відмінно підійде для молодої пари: наявність гардероба, просторої кухні, веранди і балкона серйозно значно збільшило рівень комфорту.

Дана модель отримала оригінальну форму двоповерхового будинку зі зрізаними кутами. Пожертвувавши площадьюстроения, архітектор створив незвичайний дизайн. Така модель планування є порівняно економним варіантом з цікавими рішеннями в його дизайні.

Ще один план будинку з поєднаною кухнею і вітальнею. Завдяки невеликій балкона і тераси, а також відсутності вбиралень і господарських приміщень дана модель планування має чотири просторих спальних кімнати.

Останнім проектом став будинок з великим холом розташованому на другому поверсі. Будова такого плану ідеально підходить для повноцінної сім’ї. Невелика тераса, величезний хол, а також простора вітальня кімната забезпечують високий рівень комфорту.

 

В окремих випадках можливі варіанти з додатковими приміщеннями, розташованими в цокольному поверсі. Майстерні, тренувальні зали, господарські приміщення або навіть гараж дозволяють значно заощадити площу або розширити ваш будинок.

 

Відео про те, як вибрати планування будинку 8×10