Двоконтурні котли Navien

Корейська фірма «Kyung Dong Navien» пропонує російському споживачеві двоконтурні настінні і підлогові котли. Представники всього модельного ряду адаптовані до російських кліматичних умов, враховують особливості нашої енергетики, тобто стійкі до перепадів напруги. Крім того, при розробці даних котлів були враховані всі норми і стандарти, які прийняті в Російській Федерації.

Зміст

 • Вигідні відмінності від конкурентів
 • Підлогові котли
 • Настінні котли
 • Конденсаційні котли

Види котлів Navien:

 • підлогові;
 • настінні;
 • конденсаційні.

Вигідні відмінності від конкурентів

Всі моделі котлів, незалежно від групи, оснащені дистанційними пультами управління російською мовою і датчиками кімнатної температури, що дозволяє підтримувати постійну комфортну температуру в приміщенні. Крім того, весь модельний ряд має загальні, що вигідно відрізняють їх від конкурентів, риси:

 1. Продумано-раціональна конструкція: невелика вага і габаритні розміри. Крім того, існує продумана система монтажу (приєднувальні патрубки розташовані по обох боках котла).
 2. Система захисту від замерзання. Якщо температура опалювальної води в котлі падає, автоматично включається циркуляція води і пальник.
 3. Більш тривалий термін служби котла за рахунок застосування нержавіючої сталі при виготовленні теплообмінника.
 4. Чіп SMPS (Switched-ModePowerSupply — імпульсний джерело живлення») дозволяє захистити роботу котла від стрибків напруги, отже, продовжує термін експлуатації.
 5. Наявність двох теплообмінників, які не утворюють накипи.
 6. Розраховані на середній споживчий клас.
 7. Передбачені автоматичний і ручний режими управління.
 8. Для представників модельного ряду, що працюють від газу, характерна робота навіть при слабкому тиску води і перепадах тиску.
 9. Стильний зовнішній вигляд, завдяки чому котли органічно вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення.

Підлогові котли

Такі котли представлені двома серіями: газові GA/GST і рідкопаливні LST.

Компактні габарити і невелика вага полегшує транспортування, монтаж і вибір місця для установки. Теплообмінники з високоякісної нержавіючої сталі у моделей GST і LST практично не схильні до корозії, що значно подовжує період експлуатації котлів. Від перепадів напруги мережі захищає чіп SMPS. Збої в роботі і зупинки при цьому виключені. Таким чином, нестабільна напруга не призводить до поломок і скорочення терміну служби котла. Пристрій сучасної пальника забезпечує мінімальне споживання палива і практично безшумну роботу.

Котли Navien LST працюють на будь-якому дизельному паливі, в тому числі російського виробництва. Щоб паливо не потрапляли заважають стабільній роботі небажані домішки, у пристрої котла передбачений фільтр. Змінні картриджі для паливного фільтра входять в стандартну комплектацію.

У моделях LST-KR є функція попереднього підігріву палива. Особливо це значимо для регіонів Росії з суворим кліматом, адже при знижених температурах підвищується в’язкість дизельного палива. При цьому займистість погіршується, і робота котла стає нестабільною. Вбудований в пальник нагрівальний елемент дозволяє використовувати круглий рік літнє паливо, не купуючи дороге зимове навіть у сильні холоди.

Підлогові котли Navien коштують від 25 000 рублів. Найдорожчу модель LST-60KR Silver/Gold можна придбати приблизно за 75 000 рублів.

Настінні котли

Настінні газові котли Navien представлені серіями Ace Turbo і Ace Atmo.

В котлі передбачена система автоматичного захисту приміщення від замерзання. При зниженні температури опалювальної води до 10 °C запускається насос, що забезпечує циркуляцію теплоносія в системі опалення. Якщо температура опустилася нижче 6 °C, то в роботу включається пальник і підігріває опалювальну воду до 21 °C.

В котлах серії Ace Turbo під камерою згоряння встановлений вентилятор турбонаддува, змінює швидкість обертання за сигналом спеціального датчика тиску повітря APS. Таким чином, подається об’єм повітря, оптимальний для спалювання газу, що надходить. За рахунок такої системи теплові втрати з видаленого димом зведені до мінімуму.

В апаратах цієї серії також встановлені теплообмінники з нержавійки. Вони в кілька разів більш стійкі до появи корозії при порівнянні з мідними, і одночасно менш теплопровідні. Застосування системи турбонаддува дозволило досягти такої ж високої продуктивності, як і у котлів з теплообмінником з міді (ККД становить 90-92%).

Ціни варіюються в широкому діапазоні. Наприклад, бюджетна модель Navien Ace Atmo-13A коштує від 19 тисяч рублів. Ace Turbo-40K обійдеться вже приблизно в 27 тисяч.

Конденсаційні котли

Ця сучасна високотехнологічна розробка фірми «Kyung Dong Navien» випускається в серії NCN. Відмітна риса — високий, близько 98% ККД, який при конденсаційному режимі досягає 108%. Вся справа в конструкції котла: за рахунок теплого водяного пара, що утворюється при спалюванні газу, він не видаляється через димовидалення, а залишається в казані.

Економія газу — на 30% більше порівняно з іншими газовими котлами. До переваг даного модельного ряду можна віднести і низький рівень шуму, легкість у використанні, погодозалежний режим роботи, можливість використання і природного, так і зрідженого газу. Ще один важливий момент, що для процесу горіння використовується повітря з вуличного простору, що дозволяє зберегти кисень всередині приміщення. Коштують такі котли 40-50 тис. рублів.

Виробнича компанія «Kyung Dong NAVIEN» дбає про добре ім’я своєї продукції. Саме з цієї причини комплектація автоматичних деталей проводиться тільки перевіреними постачальниками-виробниками, а збирають рідкопаливні, газові та конденсаційні котли виключно на корейських підприємствах. Єдиний мінус котлів даного виробника — це те, що для їх функціонування потрібен постійний джерело електроживлення, попросту кажучи, вони працюють від мережі.